Kontakt

  KONTAKT

KONTAKT

tel: 534 132 478
e-mail: sklep@egusti.pl
pon-pt w godz. 800-1600
PRZEJDŹ   DO   KONTAKTU       


Jak wybrać idealny prezent


Wybranie idealnego prezentu to nie lada wyczyn. Poniższe rady z pewnością pomogą Ci dokonać najbardziej właściwego wyboru.

  1. Odpowiedni rozmiar to gwarancja udanego prezentu. Zbyt duży lub za mały rozmiar może być przyczyną katastrofy. Kobieta, która otrzyma w prezencie bieliznę o kilka rozmiarów większą niż nosi pomyśli, że w Twoich oczach jest gruba, z kolei kobieta, która otrzyma za małą bieliznę pomyśli, że sugerujesz jej, aby zrzuciła parę kilogramów. Jest sposób na to, aby uniknąć nieporozumienia z rozmiarem. Wystarczy, że wybrany przez Ciebie produkt będzie odpowiedniej wielkości. Kilka sposobów na sprawdzenie rozmiaru.ukradkiem zerknij do szafy i z metki odczytaj rozmiar,pomocne okazać mogą się również przyjaciółki Twojej wybranki. One na pewno wiedzą jaki rozmiar nosi Twoja Partnerka,dyskretnie zapytaj o rozmiar osobę, którą chcesz obdarować.
     
  2. ​​Dopasuj bieliznę do gustu i charakteru osoby, która będzie obdarowana. Na pewno wiesz, czy jest to skromna osoba, a może doskonale zna swoje atuty i lubi je eksponować? Zastanów się również jaki jest jej ulubiony kolor. Zobacz propozycje eGusti.pl dla dwóch typów kobiet: skromnych i delikatnych oraz pewnych siebie i odważnych.

               
     
  3. Skorzystaj z pomocy Stylistki eGusti.pl, która doradzi Ci i pomoże w wyborze idealnego prezentu. Pamiętaj, że nawet jeśli prezent nie będzie trafiony masz aż 100 dni na zwrot. Wspólnie z Ukochaną wybierzecie bieliznę, z której obydwoje będziecie zadowoleni!

Biuro Obsługi Klienta
tel. 514 745 099
e-mail: sklep@egusti.pl
czynne: pn-pt. 800-1600