Kontakt

  KONTAKT

KONTAKT

tel: 534 132 478
e-mail: sklep@egusti.pl
pon-pt w godz. 800-1600
PRZEJDŹ   DO   KONTAKTU       


Jak dbać o bieliznę?


Żywotność biustonosza jest ograniczona, jeśli jednak będziesz o niego dbała zgodnie z poniższymi wskazówkami z pewnością będzie Ci on służył znacznie dłużej. 

1. Biustonosz potrzebuje przerwy w noszeniu. Gdy nosisz go przez cały dzień, to następnego dnia już go nie zakładaj. Dzięki temu materiał odzyska witalność, a Ty będziesz mogła dłużej cieszyć się biustonoszem.

2. Bielizna, którą pierzesz w niewłaściwy sposób szybko straci swój wdzięk. Zawsze stosuj zalecenia producenta, które znajdziesz na metce biustonosza. Biustonosz powinien być prany ręcznie w temperaturze nie większej niż 40⁰ C. Jeśli jednak zdecydujesz się na pranie w pralce to pamiętaj, że bieliznę koniecznie musisz umieścić w specjalnym woreczku do prania. Używaj łagodnych środków piorących.

3. Podczas suszenia biustonosza nie narażaj go na promienie słoneczne oraz na gorące powietrze kaloryfera, gdyż nieodwracalnie uszkodzą strukturę materiału i kolor bielizny.

4. Bardzo ważne jest to w jaki sposób przechowujesz bieliznę. Nie wywracaj miseczek na lewą stronę, gdyż z pewnością ulegną one deformacji. Dbaj również o to, aby biustonosze nie były zgniecione w szafie.