Kontakt

  KONTAKT

KONTAKT

tel: 534 132 478
e-mail: sklep@egusti.pl
pon-pt w godz. 800-1600
PRZEJDŹ   DO   KONTAKTU       


Dzień Zakochanych - pomysł na prezent

 


 

"W kalendarzu jest taki dzień, kiedy wszyscy Kochają się. Dla tego dnia warto żyć, bo dobrze jest kochać i kochanym być!
Miłość jest ważna i niech wiecznie trwa, a nie tylko tego jednego dnia."

 

     Walentynki to wyjątkowy dzień, dedykowany osobom Zakochanym. Coraz częściej Walentynki nazywane są świętem komercyjnym, jednak w czasach kiedy każdy z nas jest zabiegany i wciągnięty w wir pracy, święto to daje możliwość zatrzymania się na kilka chwil. Nie zawsze mamy czas, aby powiedzieć swojej Drugiej Połówce o tym jak bardzo nam na niej zależy, jak ważną rolę odgrywa w naszym życiu. Czasem po prostu wychodzimy z założenia, że przecież tyle razy wypowiadaliśmy słowa Kocham Cię. Walentynki są świetną okazją do tego, aby odświeżyć relacje między dwojgiem ludzi. Świętować w tym dniu możemy na kilka sposobów: kolacja w restauracji, romantyczny spacer,  wspólnie spędzony, wspaniały wieczór w domowym zaciszu.

     Bardzo miłym i lubianym, zwłaszcza przez kobiety gestem jest wręczenie upominku, którym może być biżuteria, seksowna bielizna, kwiaty, czekoladki… Ważne jest, aby dobrać prezent do panującej między parą relacją. Jeśli jest to początek znajomości to należy wybrać „bezpieczny” prezent, który nie urazi uczuć drugiej osoby, mogą to być właśnie kwiaty lub czekoladki. Jeśli łączy Was bardzo bliska, intymna relacja, wówczas świetnym prezentem okaże się elegancka, a zarazem bardzo seksowna koszulka nocna, gustowny gorset połączony z pończochami lub komplet bielizny dziennej, czyli biustonosz i figi lub stringi. Nie bez znaczenia zostaje również kolor wręczanych prezentów, czyli namiętna czerwień.

     Kobiety, które w Walentynki pragnę oczarować swojego Wybranka swoim wdziękiem często wybierają odważne komplety, zmysłowe koszulki nocne, czy nawet bodystocking, które pozwolą im podkreślić piękno kobiecego ciała. Mężczyźni równie często jak kobiety sięgają po wykwintną bieliznę, którą chcieliby podziwiać na ciele swojej Damy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zespół eGusti.pl przygotował zestawienie najlepszych na tą okazję modeli. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją.