Kontakt

  KONTAKT

KONTAKT

tel: 534 132 478
e-mail: sklep@egusti.pl
pon-pt w godz. 800-1600
PRZEJDŹ   DO   KONTAKTU       


Formy płatności i ceny

 

Jak zapłacić za zamówienie?


Zależy nam na tym, aby Twoje zakupy były udane, dlatego umożliwiliśmy trzy formy płatności za zamówienie. Wybierz tą, która jest dla Ciebie najbardziej wygodna.

  • Przedpłata na konto bankowe (przelew tradycyjny)

Tuż po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z danymi do przelewu. Realizację zamówienia rozpoczynamy po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Zależy Ci na szybkiej dostawie? Wyślij do nas w e-mailu potwierdzenie przelewu. Jesli nie otrzymałeś potwierdzenia zamówienia z danymi do przelewu? Skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr 506 917 739 lub poprzez wiadomość e-mail: sklep@egusti.pl

  • Szybki przelew PayU

PayU to system umożliwiający wykonanie szybkiego, a przede wszystkim bezpiecznego przelewu. Płatność możesz wykonać ze swojej karty płatniczej, bądź z rachunku bankowego. Pieniądze księgują się na koncie w kilka minut, dlatego zamówienie od razu przekazywane jest do realizacji.

  • Płatność za pobraniem (kurierowi przy odbiorze)​

Możesz również zapłacić za zamówienie, podczas dostawy produktów do Ciebie. Niestety w przypadku wysyłki za granicę nie ma możliwośći płatnośći za pobraniem.

 

Aktualność cen


Wszystkie ceny, które są widoczne na stronie www.egusti.pl, są aktualne i są cenami brutto (zawierają podatek VAT), wyrażone w walucie polskiej PLN. Ceną wiążącą zarówno dla Ciebie jak i dla sklepu jest cena widniejąca w momencie skladania zamówienia.